Polityka prywatności - strona używa pliki cookie
NetBox Szafy telekomunikacyjne i okablowanie strukturalne
Net Box - obudowy teleinformatyczne okablowanie strukturalne
Wybierz produkt
Zapraszamy do współpracy
ZPAS www.zpas.pl
Obudowy teleinformatyczne
Szafy stojące
Szafy wiszące
Stojaki
Wyposażenie
Digitus www.pl.assmann.shop
Okablowanie
BKT Elektronik www.bkte.pl
Szafy teleinformatyczne
Szafy stojace
Szafy wiszące
Wyposażenie
Okablowanie strukturalne
Miedziane
Światłowodowe
Emiter www.emiter.net
Kanały kablowe
Okablowanie Strukturalne
Madex
Kable
Miedziane
Molex www.molex.com.pl
Okablowanie strukturalne
Miedziane
Światłowodowe
Szafy telekomunikacyjne
Szafy stojace
Szafki wiszące
Wyposażenie
A-Lan
Okablowanie strukturalne

ZPAS-NET Szafy energetyczne.

SZAFY Z WYPOSAŻENIEM ELEKTRYCZNYM

Firma ZPAS-NET wyposaża wszystkie produkowane przez siebie i przez ZPAS S.A. obudowy w aparaturę elektryczną wg projektów własnych lub wykonanych przez inne biura projektowe, a przedstawionych przez Zamawiającego. Wykonujemy również prefabrykację opartą na ogólnie dostępnych obudowach wszystkich innych producentów.

Rozdzielnice elektryczne (rozdzielnica), sterownice, szafy krosowe, kablowe, licznikowe, szafy automatyki i – wspólnie ze ZPAS S.A. – dowolne konstrukcje energetyczne pod każde przeznaczenie wg życzeń Klienta.

ZPAS-NET posiada własną konstrukcję rozdzielnicy służącej do rozdziału mocy o prądzie znamionowym 1250 A i prądzie zwarciowym 1 s równym 50 kA. Rozdzielnica posiada stopień ochrony IP 54. Dopływ wyposażony jest w wyłącznik powietrzny, a odpływy w rozłączniki listwowe poziome i pionowe oraz wyłączniki kompaktowe. Rozdzielnica przeszła z wynikiem pozytywnym badania typu.

Produkowane przez ZPAS-NET rozdzielnice i sterownice wykonywane są w oparciu o następujące sposoby zabudowy aparatów: na płytach montażowych, na belkach montażowych, zabudowa aparatury modułowej na szynach TH-35 z możliwością zastosowania osłon własnej produkcji zapewniających IP 41. Budujemy pola zasilające, sprzęgłowe i odpływowe z wyłącznikami w wersji stacjonarnej i wysuwnej, z odłącznikami nożowymi i bezpiecznikowymi (te ostatnie w wersji skrzynkowej i listwowej) oraz pola listwowe w wersji poziomej i pionowej. Montujemy pola odpływowe wyposażone również w styczniki i falowniki. Konstruujemy rozdzielnice elektryczne kilkudopływowe z gwarantowanym zasilaniem, wyposażone w układy SZR w wykonaniu przekaźnikowym i sterownikowym. Budujemy szafy sterownicze wyposażone w sterowniki wykorzystywane do sterowania procesami produkcyjnymi. Stosujemy sterowniki Siemensa, GE Fanuc, Wago, Beckhoff, Phoenix Contact itd.

Wyposażamy szafy i szafki dedykowane dla energetyki z przeznaczeniem na szafy krosowe, kablowe, sterownicze, szafki oświetleniowe, szafy akumulatorowe, szafy zabezpieczeń, szafy telemechaniki, szafy centralnej sygnalizacji, szafy licznikowe itp.

Copyright © Net Box All Right Reserved
projekt i wykonanie: foxbit.pl