Polityka prywatności - strona używa pliki cookie
NetBox Szafy telekomunikacyjne i okablowanie strukturalne
Net Box - obudowy teleinformatyczne okablowanie strukturalne
Wybierz produkt
Zapraszamy do współpracy
ZPAS www.zpas.pl
Obudowy teleinformatyczne
Szafy stojące
Szafy wiszące
Stojaki
Wyposażenie
Digitus www.pl.assmann.shop
Okablowanie
BKT Elektronik www.bkte.pl
Szafy teleinformatyczne
Szafy stojace
Szafy wiszące
Wyposażenie
Okablowanie strukturalne
Miedziane
Światłowodowe
Emiter www.emiter.net
Kanały kablowe
Okablowanie Strukturalne
Madex
Kable
Miedziane
Molex www.molex.com.pl
Okablowanie strukturalne
Miedziane
Światłowodowe
Szafy telekomunikacyjne
Szafy stojace
Szafki wiszące
Wyposażenie
A-Lan
Okablowanie strukturalne

ZPAS-NET Pulpity dyspozytorskie i sterownicze.

Ogólna charakterystyka pulpitów

W zakresie pulpitów sterowniczych, dyspozytorskich i dyspozytorsko-sterowniczych w ZPAS-NET produkowane są przede wszystkim konstrukcje dopasowane pod względem kształtu i funkcjonalności dla potrzeb konkretnego obiektu. Pulpity te wykonywane są według dokumentacji dostarczonej przez klienta lub opracowanej przez nasz dział konstrukcyjny. Często pulpity wchodzą w skład kompleksowego zlecenia, obejmującego również ich wyposażenie w osprzęt elektryczny, wykonanie synoptycznych tablic mozaikowych oraz montaż na obiekcie.

Ze względu na całodobowe wykorzystanie, pulpity wykonywane są z materiałów o najwyższej jakości, gwarantujących wysoką trwałość i estetykę. Współpracujemy z biurami projektowymi, architektami i specjalistami ds. ergonomii.

PULPITY STEROWNICZE PRZEZNACZONE DO HAL PRZEMYSŁOWYCH

Pulpity sterownicze mogą być wykonane w całości z blachy stalowej. Kształt i wymiary pulpitu powinny być dopasowane do konkretnego pomieszczenia i dostosowane do zainstalowanych urządzeń, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta.

PULPITY DYSPOZYTORSKIE
I DYSPOZYTORSKO-STEROWNICZE

W przypadku pulpitów dyspozytorskich lub dyspozytorsko-sterowniczych, które również spełniają funkcję stanowiska operatorskiego, stosowana jest konstrukcja składająca się z podstawy, blatu, a jeśli występuje taka potrzeba, to równie ż z nadstawek.
Przy wykonywaniu blatów wykorzystuje się szeroką gamę materiałów, od płyt drewnopodobnych do tworzyw syntetycznych - w zależności od potrzeb i wymaganego standardu. W konstrukcjach cechujących się prostotą, i nie wymagających drogich technologii, stosuje się płyty dwustronnie laminowane lub płyty MDF o dowolnej kolorystyce laminatów wykończeniowych. Na większą swobodę zastosowania pozwalają materiały akrylowe, takie jak Paracor lub Corian.
Blaty mogą być wykonane również z mozaiki synoptycznej, Rozwiązanie to pozwala na łatwą i szybką zmianę schematu graficznego mozaiki i układu zamontowanych w niej przyrządów.
Na blatach pulpitu mogą być zamontowane nadstawki o dowolnych kształtach i wymiarach. Pozwala to na swobodną zabudowę monitorów, przycisków, mierników, wyświetlaczy lub innych urządzeń.

KOLORYSTYKA

Części metalowe pulpitów mogą być malowane, ocynkowane lub wykonane ze stali nierdzewnej bez dodatkowego wykończenia powierzchni. Do malowania używane są farby proszkowe epoksydowo-poliestrowe o tzw. grubej strukturze w kolorach z katalogu RAL.

Copyright © Net Box All Right Reserved
projekt i wykonanie: foxbit.pl